یک ایران، یک لرستان و یک باشگاه هلال احمر بروجردیک ایران، یک لرستان

و یک باشگاه هلال احمر بروجردفرهاد داودوندی- بروجرد:


 سال 1395
باشگاه کوچک هلال احمر بروجرد 4 طلا  و 4 برنز کشوری در رشته تکواندو بدست آورد.

سالهاست باشگاه هلال احمر بروجرد زیر نظر استاد محمد رضا پیرهادی مربی فعال و اخلاق مدار  بروجردی مشغول آموزش علاقمندان به تکواندو می باشد و بدون هیچگونه حاشیه ای به تنهایی بار تکواندو  لرستان را به دوش می کشد.

نگارنده بارها تاکید داشته که استاد محمد رضا پیرهادی از آن گروه  اساتید ورزش بروجرد است که توان خود را بر روی 
شیاپ چانگ ( تشک مبارزه تکواندو) نشان می دهد و برخلاف بسیاری که برای کم کاری خود دست به دامان این و آن می شوند، این استاد کاربلد تمام داشته های خود را با عشق و علاقه به شاگردانش  انتقال می دهد.

تکواندو کاهای باشگاه هلال احمر بروجرد با مربیگری استاد محمد رضا پیرهادی در سال 1395 کاری کردند کارستان و با کسب عناوین بسیار مهم قهرمانی در کشور به حدی درخشش داشتند که شاید هیچ باشگاهی در تکواندو لرستان نتواند تا سالیان سال به رکورد  باشگاه هلال احمر بروجرد در سال 1395 حتی نزدیک بشود.

کسب 8 مدال قهرمانی کشور در رده های مختلف سنی توسط باشگاه کوچک هلال احمر بروجرد در حالی رقم می خورد که  خیلی از استانهای کشور در سال گذشته نتوانستند حتی یک مدال هم در قهرمانی کشور بگیرند.

به هر حال  صمیمانه برای آقای محمد رضا پیرهادی و کلیه ورزشکاران باشگاه هلال احمر بروجرد آرزوی موفقیت روز افزون داریم و امیدواریم موفقیت های ورزشی این باشگاه موفق تکواندو در سال جدید هم با ثبت رکوردهای بهتر، ثبت شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.