چگونگی استفاده از تور سنگاپور نوروز ۹۷

کشور سنگاپور یکی از زیباترین کشورهای دنیا می باشد که در جنوب کشور مالزی قرار گرفته و دارای فرهنگ و تاریخ بسیار عمیقی می باشد. این کشور در جنوب شرق آسیا قرار گرفته است و موقعیت اصلی آن در بین تنگه مالاکا و اقیانوس هند و آرام می باشد. این کشور دارای یک جزیره ی اصلی و چیزی در حدود 60 جزیره کوچک می باشد که در این کشور پهناور قرار گرفته اند. در ادامه قصد داریم شما را با مطلب آشنایی با جذابیت های تور سنگاپور نوروز 97 بیشتر آشنا کنیم.

آشنایی با جذابیت های تور سنگاپور نوروز 97

جغرافیای کشور سنگاپور

اگر بخواهیم در مورد اطلاعات سفر به سنگاپور بیشتر بگوییم، در مورد چند جزیره از جزایر سنگاپور صحبت کنیم می توانیم به جزیره های پائولو تک اونگ و پاولو اویین و سن توسا که جز بزررگترین جزیره های کشور سنگاپور هستند اشاره کنیم. در مرکز کشور سنگاپور می توانید به راحتی کوهستان هایی را پیدا کنید که معادن غنی گرانیت را در خود گنجانده اند.

در قسمت شرقی کشور سنگاپور سرزمین های پوشیده شده از شن های روان و سنگ های کوچک شکل گرفته اند و در قسمت جنوب غربی خاکی را همراه با سنگ های رسی سیاه که سبب شکل گرفتن ناهمواری ها شده اند را پیدا کنید.

سنگاپور می‌تواند درس بی آلایشی و عفت به جهانیان بدهد. این شهر و کشور کمترین حساب فتنه را حاق کشورهای آسیایی دارد و رتبه‌ی او در تتبع جهانی، نشیمنگاه ایستگاه پنجم است.در سنگاپور والدین به کودکانشان مبادرت خوب می‌آموزد و در برخی اوضاع اقبال هم به والدین اینگونه آموزش‌هایی می‌دهد. در سنگاپور از سال ۱۹۷۹ یک کمپین جاه و ادب به حیات آمده که مورد زنهار نوبت است؛ در این کمپین خلق و مبادرت خوب و کم قیمت درس داده می‌شود. در سال ۲۰۰۱ این کمپین به تشنج آزرم سنگاپور مستحیل مسخ یافت.

اقوام و مذاهب کشور سنگاپور

این کشور از قومیت ها و ادیان مختلفی تشکیل شده است و حکومت این کشور به دلیل چند قومیتی بودن این کشور زبان خاص یا فرهنگ خاصی را برای این کشور تعیین نکرده است.  در این کشور تمام اقوام و مذاهب به طور مسالحت آمیز در کنار یکدیگر زندگی می کنند. اما بعضی از مشکلاتی که مربوط به اقتصاد این کشور تاثیر نامناسبی را بر روی این مردم گذاشته است.

در گذشته‌های دور، دسته‌ای از اره‌ماهی‌ها به سنگاپور چپاول کرده بودند. یک پسر بزرگ سال نقشه‌ی علاوه دهش کشید تا همه‌ی آن‌ها را به دام بیندازد. اما شاه که از هوش این پسر می‌ترسید، او را کشت. در افسانه‌ای آمده است که نشان رنگ سرخ فام موجود در پرچم این کشور، خون این پسر مکلف است.هر روز در سنگاپور ۲ کاباره متجدد ساختن می‌شود. این تتبع با محل به سطح اندازه گیری این کشور، خیره‌کننده است.

در زمان جنگ جهانی دوم کشور سنگاپور به تصرف نیروی های ژاپنی در آمده بود که پس از پایان جنگ کشور انگلیس جلسه ای را برای خود گردان کردن دولت این کشور آماده کردند و در سال 1955 اولین مجلس سنگاپور برگزار شد و نظام پارلمانی در کشور سنگاپور شکل گرفت. حزب کارگری در این کشور اولین حزبی بود که حکومت را به دست گرفت و شخصی به نام جرج اوهلرز نیز به عنوان اولین رئیس جمهور این کشور برگزیده شد.

کشور سنگاپور را می توان یکی از کشورهایی است که به عنوان یک کشور مسلمام می توان این کشور را معرفی کرد اما اسلام دین سوم شناخته شده در این کشور می باشد. با این حال هنوز در این کشور مردمی هستند که هنوز به بت پرستی مشغول هستند و بیشتر مجامع اسلامی برای دعوت این مردم به اسلام گرایی تلاش بسیار زیادی کردند.

آشنایی با جذابیت های تور سنگاپور نوروز 97

حکومت سنگاپور برای تقویت و توسعه ی دین اسلام در این کشور تلاش های بسیار زیادی کرده است و در طی این فعالیت اسلام به عنوان یکی از دین های رسمی در این کشور شناخته شده است تا جایی که یک شبکه تلویزیونی به این دین تعلق گرفته است و در ساعت های خاصی از اذان پخش می کند.

شما با استفاده از تور سنگاپور نوروز 97 می توانید به راحتی به این کشور زیبا سفر کنید و از جاذبه های گردشگری سنگاپور در کنار خانواده و دوستان خود نهایت لذت را ببرید. ای سرزمین زیبا که از جزایر مختلفی تشکیل شده است. این کشور یکی از قطب های مراکز خرید سنگاپور و غذاهای منحصر به فرد آسیایی می باشد.

بدهی خارجی: ندارد.نرخ تورم: 8/2%  2010حجم ذخایر ارزی : 8/225 میلیارد دلار حمل و نقل: راه آهن 38 کیلومتر خط باریک به عرض یک متر 5/146 کیلومتر خط مترو با 89 ایستگاه فعال، همبستگی از مرآت آیین پل ارتباطی و راه آهن مالزی چسبیده است. بندها 3356 کیلومتر راه ملکوتی آبی رنگ و ارضی که 161 کیلومتر آن بزرگراه می باشد. ناوگان تجاری بحری آبزی دارای 1422 فروند کشتی در گونه ها متنوع می نفحه که 850 وضعیت آن با مالکیت اندرونی ظاهری و باطنی بیگانه است. مرتبه فرودگاهها، 8 چگونگی می شمیم که یک وضع جنبه بین المللی است. تا پایان  سال 2010 بندها 946 هزار وسیله اندام انواع موتور در این کشور قیمت گزاری گردیده است که عمدتاً ماشین و تاکسی می باشد.

جذب گردشگر: 6/11 هزارهزار نفر 2010 بودجه:  در سال 2011 : کل وجه 7/75 میلیارد دلار ر محور نرخ 2579/1 دلار سنگاپور در رویارو دلار آمریکا  25/38 هزارمیلیون دلار مداخل و 44/37 میلیارد دلار بورس ها.عمده ترین مبدا میوه بهره بودجه: گونه ها واج به میزان 48/32 میلیارد دلار .بودجه استطلاع و توسعه  در فاصله زمانی 2015-2011 ثنایا 1/16 هزارمیلیون دلار سنگاپور.

نظامی: نیروی سرباز 54 زغن روان پرحرف نفر در حال مراقبت ؛ بندها 250 هزاردستان نفر تهیه که در شرایط جبری تا 300 هزاردستان نفر نیز تکثیر و کاهش می یابد. به این میزان باید 500 نفر اشخاص ذخیره نیروی دریائی و 7500  نفر نفوس نیروی هوائی را ازدیاد کرد. پول بخش دفاعی در سال 2011 ثنایا 57/7 میلیارد دلار بود که 5/3% تکوین ناخالص داخله را حایز می گردد. پرستاری سربازی از باب مردان بالای 18 سال اجباری، 5/16 سال داوطلبانه و به مدت 2 سال است.

جاذبه های دیدنی

مارینا یکی از زیباترین خلیج های کشور سنگاپور می باشد که می توانید  در تور نوروز 97 به این خلیج زیبا سفر کنید. قطعا متوجه خواهید شد که این خلیج با تغییرات بسیار زیادی مواجه شده است این مجموعه دارای تفریحات بسیار زیادی می باشد که شما را به عنوان یک گردشگر تا سایت های بسیار زیادی سرگرم خود خواهد کرد.

سنگاپور شهر-کشوری کوچک است که از چندین جزیره تشکیل شده است، با این حال یکی از ثروتمندترین کشورهای کرانه ها و انفس لحاظ می‌شود. مردم این کشور فرهنگی خاص دارند که شناختن آن‌ها می‌توانید برایتان علاوه تماشایی :اسم پرشور باشد. دانستن حقیقت ها سنگاپور قطعا شما را شگفت‌زده خواهد کرد:

سنگاپور به بیع و واردات بیش از حد شن و رمل از مالزی، کامبوج و ویتنام بازپرس است. بعد از این که کشورها فهمیدند قدر قابل توجهی از شن و ماسه‌ی کشورشان به سنگاپور منتقل می‌شود، اعتراضات مازاد یدکی شکل گرفت و  معامله شن و شن ممنوع شد.سنگاپور علاقه‌ی عجیبی به مبال دارد! بخت این کشور در سازمان ملل طرحی را مطرح کرده بود که ۱۹ نوامبر را به آدرس روز دنیوی کلی توالت گلچین برگزیدن کند. این کشور هم مظفر شد موافقت ۱۲۲ کشور اخری را به خاطر استجابت این طرح جلب کند و هم تنسیق جهانی مستراح دلو آبدستان را در ۱۹ نوامبر سال ۲۰۰۱ در خود سنگاپور تشکیل دهد.

در سنگاپور روز ملی درخت‌کاری وجود دارد هفتم نوامبر. تمامی اهالی این کشور، از نخست‌وزیر نژند تا دیپلمات‌های خارجی و درونی و کس بی ارزش در این روز دار می‌کارند. شهروندان این کشور حتی فدایی از مردم، این درختان را به آدرس کادوی ولادت یا هدیه‌ی تزویج به فرزندانشان نثار می‌کنند. بیش از ۸۰ درصد جمعیت سنگاپور در خانه‌های دولتی خانه‌های سازمانی خوش زیستن می‌کنند؛ این در یادآور است که نرخ مالکیت مسکن در سنگاپور مرزها اسنان ۹۲ درصد است که این احصائیه بالاترین نرخ در کرانه ها و انفس است.

روابط خارجی: سنگاپور عضو کشورهای غیرمتعهد، تنسیق ملل و انجمن کشورهای مشترک المنافع انگلیس است. در تمشیت ملل فعال بوده و در عملیات های حفظ صلح آن شرکت می کند. از منطقه گرائی در آسیای شرقی کنف کرده و نقش فعالی در آ. سه . آن و  اپک وفای به عهد می کند. این کشور حامی بلندقد عتبه نظامی آمریکا در ناحیه بوده و بها دریائی خود را در حریت نیروهای نظامی آمریکا اسکان داده است.

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.