پیش‌بینی خواننده معروف از نتیجه انتخابات ۹۶

آخرین خبر/

محسن یگانه خواننده موسبقی نتیجه انتخابات را پیش بینی کرد.

خواننده 32 ساله موسیقی ایران که اصولاً اهل مصاحبه نیست، با ما همکلام شد و به سؤالات نوروزی ما و حتی سؤال ورزشی ما پاسخ گفت.

این گفت‌وگو را در ادامه بخوانید.

* اولین تصویری که محسن یگانه از عید نوروز دارد؟

شاید عجیب باشد اما اولین تصویری که از نوروز در خاطر دارم «اسکناس ده‌تومانی» است که در دوران کودکی من عیدی رایجی بود و البته دوست‌داشتنی!

* اولین خاطره‌ات از نوروز چیست؟

راستش هرچه فکر می‌کنم، اولین خاطره نوروزی‌ام را دقیق به خاطر نمی‌آورم. شاید عیدی‌هایی که در این ایام می‌گرفتیم و لذت‌بخش هم بود، اولین خاطره‌های عید من باشد البته به همراه سفره هفت‌سین و جذابیت‌هایش. کلاً روی یک عید زوم نکرده‌ام و همیشه یک تصویر کلی‌تری از نوروز در ذهنم داشته‌ام.

* بهترین نوروز زندگی‌ات؟

عید دو سال پیش یعنی نوروز 94 که البته بی‌ارتباط با نزدیک شدن به تولد دخترم «نگاه» در آن روزها نیست. هرچه بود برای من نوروز جذابی بود.

* بدترین عید عمر یگانه؟

مربوط به کودکی‌ام است و اتفاقاتی که آن روزها برایم رخ داد. یکی از عزیزان و نزدیکان فوت کرد و هنوز هم هنگامی که یاد آن نوروز -که دقیق نمی‌دانم چه سالی بود- می‌افتم، حال خوشی پیدا نمی‌کنم.

* آرزویت در لحظه تحویل سال چیست؟

همیشه اولین و بهترین دعا و آرزوی من، سلامتی خودم و خانواده‌ام است و البته موفقیت در کارهای موسیقایی و غیرموسیقایی. همیشه گفته‌ام و این اعتقادم است که در زندگی چیزی مهمتر و باارزش‌تر از سلامتی وجود ندارد.

* بیشتر عیدی می‌دهی یا عیدی می‌گیری؟

دست به عیدی دادنم خوب است. رقمش هم کم نیست، طی سال‌های اخیر بیشتر عیدی داده‌ام تا عیدی گرفته باشم اما ترجیح می‌دهم دیگران به من عیدی بدهند. (با خنده)

* بهترین عیدی که در عمرت گرفته‌ای؟

همان 10 تومانی که اول مصاحبه از آن صحبت کردم. بهترین عیدی همه زندگی من بود که البته دلیل هم دارد...

* عید امسال کجایی؟

با توجه به این که شغل من مدام مسافرت دارد، هنوز نمی‌توانم دقیق بگویم کجا هستم اما می‌دانم که چندین و چند روز را در تهران خواهم بود و در کنار خانواده‌ام سپری خواهم کرد.

* نوروز پارسال کجا بودی و چه می‌کردی؟

پارسال هم بیشتر در کنار خانواده‌ام بودم. ما نوروز یک کار جالبی می‌کنیم- البته بیشتر خانمم این کار را انجام می‌دهد- و آن هم این که بالن فانوسی به آسمان می‌فرستیم و من از این کار خوشم می‌آید!

* سال 95 برای محسن یگانه خوب بود یا بد؟

خوب بود، خیلی هم خوب بود. اجراهای موفقی داشتم و به اهدافی که در ابتدای سال برای خودم ترسیم کرده بودم، تاحد زیادی رسیدم. همین که دختر کوچکم و همسرم کنارم هستند و زندگی را با خانواده‌ام می‌گذرانم، یعنی خوب بودن و خوب سپری شدن.

* مهمترین مسئله کشور در سال 95 از نظر شما چه بود؟

راستش دوست ندارم به این سؤال پاسخ بدهم. یعنی پاسخی ندارم ولی انتهای سال از وضعیت جوی اهواز و خوزستان و اتفاقاتی که برای زندگی هموطنانم در این بخش مهم سرزمینم رخ داد، دلم گرفت.

* اگر محسن یگانه رئیس جمهور می‌شد، اولین دستورش در سال 96 چه می‌بود؟

(مکث می‌کند)... من اصلاً نمی‌خواهم رئیس‌جمهور شوم! .....


شرح خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.