همه از فضای سال ۸۸ ناراحتیم/بازداشت موقت شدم اما منع تعقیب صادر شد

تسنیم/

 

 سعید الله‌بداشتی رئیس ستاد جوانان روحانی در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری عصر امروز (یکشنبه 6 فروردین ) در نشست پس از اتمام مراحل نام‌نویسی در انتخابات شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران گفت: یکی از راهبردی ترین توصیه رهبر انقلاب به دولت، توصیه به استفاده از ظرفیت‌های جوانان در عرصه‌های مدیریتی است و امروز که کشور با مشکلات فراوانی مواجه است، همه مسئولان باید به آن توجه کنند.

وی با بیان اینکه یکی از مهمترین عرصه‌های تاثیرگذاری جوانان در مورد برجام بود، ادامه داد: این در حالی است که آنچه در خرداد سال 94 رخ داد نیز حاصل پیشگامی و وحدت جوانان بود که در راستای وحدت جریان اعتدال و اصلاحات برای معرفی کاندیدای سال 92 پیشقدم شدند.

رئیس ستاد جوانان روحانی در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه همان گونه که امام به نسل جوان اعتماد کرد، انتظار می رود امروز بار دیگر این مهم صورت گیرد، گفت: خوشبختانه جنبش خوبی در راستای ثبت‌نام جوانان در تهران و به راه افتاده است.چرا که نهادهای انتخابی می‌تواند محلی برای بروز استعدادهای جوان باشد.

بداشتی عنوان کرد: ما با بحران تربیت مدیران جوان مواجه‌ایم و این انتخابات فرصت خوبی است که هر دو جناح اصلاح‌طلب و اصولگرا به ورود جوانان به عرصه مدیریتی کمک کند.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگار تسنیم درباره  درباره بازداشت خود در سال 88  و اینکه آیا فکر می کنید برای انتخابات شوراها تائید صلاحیت می شوید یا خیر؟ گفت: بنده در سال 88 با وجود اینکه هیچ اقدامی انجام نداده بودم، بازداشت موقت شدم. اما اصلاً دادگاهی نشده و منع تعقیب بنده صادر شد.

رئیس ستاد جوانان روحانی در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری افزود : در انتخابات سال 92 نیز بنده به عنوان مسئول ستاد روحانی برنام‌ه ای برگزار کردم که به علت شعارهایی که عنوان شد، بازداشت شدم اما وزارت اطلاعات دولت احمدی نژاد از بنده عذرخواهی کرد و این مسئله نیز ختم به خیر شد.

بداشتی  در پاسخ به سوالی درباره اعلام برائت از فتنه 88  اظهار داشت: ما اینجا نیامدیم که تنازع کنیم. بنده به عنوان نزدیک‌ترین جوان به شیخ حسن روحانی سرم را بالا می‌گیرم و می‌گویم استخدام دولت نیستم اما در دولت احمدی‌نژاد با مشکلات بسیاری در مورد استخدام‌های غیرقانونی روبرو بودیم.

وی ادامه داد: وقتی شخص مقام معظم رهبری سوالی را مطرح می کنند به این معنا نیست که شما بروید از تک تک افراد سوال کنید که آیا فلان اعتقاد را دارید یا خیر.

رئیس جوانان ستاد روحانی در انتخابات 92  گفت:...

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.