شخصیت های معروف در راه ساختمان معروف میرعماد/ تاکنون چه کسانی آمده اند؟

دومین روز ثبت نام از داوطلبان کاندیداتوری پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا آغاز شد؛ ثبت نام از داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا تا پایان وقت اداری ششم فروردین امسال ادامه خواهد داشت. این انتخابات همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در روز 29 اردیبهشت برگزار می‌شود.


میزان/

 

ثبت نام ایرانمنش در انتخابات شوراها

رضا ایرانمنش بازیگر تلویزیون در دومین روز ثبت‌نام انتخابات شوراها با حضور در فرمانداری تهران اقدام به نام‌نویسی کرد.  

مردان بیشتر از زنان ثبت نام کردند
در روز دوم حضور مردان پر رنگ تر از زنان بود و بسیاری از ثبت نام کنندگان را مردان تشکیل می دادند. 
 
استقرار آتش نشانی و اورژانس مقابل ساختمان فرمانداری
از صبح امروز خودروهای آتش نشانی و اورژانس مقابل فرمانداری تهران استقرار یافته تا در صورت بروز حادثه بلافاصله امدادرسانی کنند. نیروهای امدادی در داخل خودرو آماده باش هستند. 
 
حضور پر رنگ شرکت های تبلیغاتی
یکی از موضوعاتی که صبح امروز توجه خبرنگاران و ثبت نام کنندگان را به خود جلب کرد،حضور فعال شرکت های تبلیغاتی در محل ثبت نام کاندیداها در فرمانداری تهران بود.
کارمندان این شرکت ها با پخش تراکت تبلیغاتی اعلام می کردند حاضر هستند با کمترین قیمت برای کاندیدها ستاد انتخاباتی راه اندازی کرده و تبلیغات کنند. 
 
نظر سنجی می کنیم
یکی از افرادی که امروز در فرمانداری تهران مشغول تبلیغ بود، ادعا کرد ابتدا با نظر سنجی مقبولیت فرد را سنجیده و به او می گوید در کدام منطقه بیشتر فعالیت کرده تا بتواند رای خود را به دست آورد. 
 
صندوق ها چندین ساعت بدون برق کار می کنند
قاسم میرزایی نکو در حاشیه بازدید از محل ثبت‌نام داوطلبان کاندیداتوری پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در فرمانداری تهران اظهار داشت: صندوق‌های الکترونیکی در زمان برگزاری انتخابات هیچ ارتباطی با هیچ کسی ندارد و نرم افزاری هم به آن‌ها وصل نمی‌شود و حتی اگر برق هم برود، صندوق‌ها چند ساعت با باطری کار می‌کند.
 

عضو هیات نظارت مرکزی یر انتخابات شوراهای اسامی شهر و روستا افزود:....

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.