تیم ملی فوتبال ایران در آستانه صعود به جام جهانیپرچم ایران همیشه بالاست

ایران 1 - 0 چین
شاگردان کی روش با تک گل طارمی در این دیدار موفق شدند 17 امتیازی شوند و حالا فقط 3 امتیاز برای صعود می خواهند از سه بازی مقابل ازبکستان کره جنوبی و سوریه. یعنی شاگردان کی روش کافی است 23 خرداد تیم ازبکستان را شکست دهند تا بدون توجه به دوبازی مانده مقابل کره جنوبی و سوریه صعود به جام جهانی را جشن بگیرند.
تیم ملی ایران با پیروزی مقابل چین در استانه صعود به جام جهانی 2018 قرار گرفت. 

به گزارش عصرایران ،تیم ملی ایران سه شنبه و از هفته هفتم دیدارهای مقدماتی جام جهانی در گروه اول آسیا برابر تیم ملی چین قرار گرفت . دیداری که در آن با تک گل طارمی موفق شد صدرنشینی اش در گروه اول مسابقات جام جهانی را تثبیت کند. 

تیم کی روش در نیمه اول بازی محتاطانه بازی می کرد. تیم ایران در برابر چینی که موفق شده بود کره جنوبی را شکست دهد با بازیکنان هجومی کمتر و البته تکنیکی تر به زمین رفته بود تا مقابل پرس سنگین چین مقاومت کند. 


تیم ملی ایران در نیمه اول با بازی بسته چین در میانه میدان مواجه شد. شاگردان کی روش در این نیمه تلاش زیادی کردند که از لایه های دفاعی چین عبور کنند و از عمق دفاع این تیم به گل برسند. با این همه تیم ملی ایران موفق نشد به گلی برسد. 

در نیمه اول مسابقه چینی حتی یک ضربه به دروازه هم نداشتند و همین نشاندهنده یک طرفه بودن بازی است. بازی ای که البته در 45 دقیقه اول گل نداشت و امیدواریم که در 45 دقیقه دوم گل داشته باشد. 

در نیمه دوم بازی تیم ملی ایران روی یک غافلگیری در همان ابتدای بازی به گل رسید. طارمی، شجاعی گوچی و چهانبخش به دروازه حریف حمله کردند و در چند ضربه پشت سرهم طارمی دروازه چین را باز کرد. 

لیپی که نیمه دوم را با دو تغییر آغاز کرده بود با مصدومیت بازیکنش در همین لحظه مواجه شد و سومین تعویض را هم انجام داد. همین گل و مصدومیت کار چین را تمام کرد. 

ایران در ادامه بازی موقعیت های خوبی برای گل زدن داشت اما از هیچ کدام استفاده نکرد. 

شاگردان کی روش با تک گل طارمی در این دیدار موفق شدند 17 امتیازی شوند و حالا فقط 3 امتیاز برای صعود می خواهند از سه بازی مقابل ازبکستان کره جنوبی و سوریه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.